Ruszamy z konkursem fotograficznym LATO W GMINIE PRZYGODZICE! Gorąco zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców Doliny Baryczy!
Na Państwa zdjęcia czekamy od dziś do 15 lipca pod adresem [email protected]
Choć konkurs dotyczy lata, to zaczyna się już teraz, późną wiosną, a zatem mieści się jeszcze w ramach Wiosna w Dolinie Baryczy – sieci niezwykłych wiosennych wydarzeń w całej Dolinie Baryczy!
Czas start! Zapraszamy do udziału! Regulamin w komentarzach.



