Nasze sale do wynajęcia
Zespołu Pieśni i Tańca "Przygodzice"
Zajęcia plastyczne oraz zajęcia z Rękodzieła Artystycznego
Gminne Studio Piosenki
Sekcja Gitary Klasycznej
Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy"
Taniec współczesny
Zumba
Kółko fotograficzne

Dożynki Parafialne w Czarnymlesie

 

W niedzielę 11 sierpnia w Czarnymlesie odbędą się Dożynki Parafialne, na których nie może nikogo z Państwa zabraknąć! Ostatnie dożynki w tej części gminy Przygodzice odbyły się 11 września 1994 roku, czyli 25 lat temu!!! W programie wspaniały obrzęd dożynkowy, występy dzieci i lokalnych zespołów, atrakcje około dożynkowe i zabawa taneczna!

 

 

 

 

Wyróżnienia z Marylą Rodowicz

Zapraszamy rodziny i najbliższych wyróżnionych uczniów oraz mieszkańców gminy Przygodzice na wyjątkowy koncert wychowanków Gminnego Studia Piosenki. W tym dniu poznamy najzdolniejszych "kulturalnie" uczniów naszej gminy i wyjątkowych wokalistów uczących się w sekcji wokalnej GOK.

 

"Antonin w Rytmach Lata" - wydarzenie charytatywne

Zapraszamy na długo oczekiwane wydarzenie charytatywne pt. "Antonin w Rytmach Lata". Akcje pomocowe, Moto Mania, wspaniałe występy artystyczne i koncerty naszych gwiazd oraz zabawa do późnych godzin nocnych powodują, że Antonin w tym dniu staje się stolicą charytatywną naszego kraju z kulturalnym smaczkiem! Dodatkowo miejsce to stanie się wspaniałym spotkaniem Honorowych Dawców Krwi. Przy wsparciu naszych cudownych sponsorów przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe prezenty. W tym dniu wszyscy oddajemy krew, rejestrujemy się, obcinamy włosy, badamy się, a potem wszyscy wspólnie bawimy się z naszymi artystami. Nie może Was zabraknąć! Pokażmy, że potrafimy pomagać, a potem wspólnie się bawić!!! To wyjątkowy dzień na mapie charytatywnej i kulturalnej Polski!!! Dziękujemy współorganizatorom i partnerom akcji oraz naszym sponsorom, że tworzymy w tym dniu jedną, wspólną drużynę!!!

O zespole śpiewaczym "Baryczanki"

Zespół Śpiewaczy "Baryczanki", to zespół założony w 2000 roku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. Wywodzi się z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. Koncertuje na terenie gminy i poza nią, bierze również udział w uroczystościach kościelnych. Zespół występował m.in. w Dożynkach Wojewódzko-Diecezjalnych w Ostrowie Wielkopolskim, otrzymał „Laur Kultury” Starosty Ostrowskiego oraz wyróżnienie Wójta Gminy Przygodzice  za zaangażowanie i pracę na rzecz gminy Przygodzice w kategorii „Działalność kulturalna”.

Skład zespołu to piętnaście kobiet z przygotowaniem amatorskim. Repertuar "Baryczanek" to piosenki z lat 60 i 70 tych. Zespół śpiewa również typowy repertuar folklorystyczny Południowej Wielkopolski. Kierownikiem zespołu jest Leszek Łuczak.

 

 

Noc Świętojańska w Antoninie

Za niespełna cztery tygodnie, bo 22 czerwca 2019 r. zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju Noc Świętojańską w Antoninie. Nie może Was zabraknąć, ponieważ to corocznie, w sposób bardzo wyjątkowy obchodzone przez nas święto ognia, wody, słońca, księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości! 

 

OSP Przygodzice

osp przygodzice

 

Dane kontaktowe

ul. Wrocławska 52
63-421 Przygodzice

NIP: 622-23-98-087

Dyrektor: Robert Kaczmarek

Telefon/Fax: 62-592-70-11
e-mail: gokp@osw.pl

Urząd Gminy Przygodzice

logo-przygodzice

Odwiedziny

746472
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Razem
901
1488
2389
22159
746472

Twoje IP: 34.204.169.76
Monday the 19th. Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach | 2013