Nasze sale do wynajęcia
Zespołu Pieśni i Tańca "Przygodzice"
Zajęcia plastyczne oraz zajęcia z Rękodzieła Artystycznego
Gminne Studio Piosenki
Sekcja Gitary Klasycznej
Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy"
Taniec współczesny
Zumba
Kółko fotograficzne

Dolina Baryczy, której nie znacie! Zapraszamy :)

Odłowy się rozpoczęły, tysiące ptaków zatrzymuje się w Dolinie Baryczy, więc zaczynamy zapisy do kolejnej już edycji wycieczki "Dolina Baryczy, której nie znacie"! Zapraszamy!

 

Rajd rowerowy w ramach Dni Karpia w Dolinie Baryczy 2022

Serdecznie zapraszamy na Rajd Rowerowy połączony z celebracją Europejskich Dni Ptaków. Prócz doznań przyrodniczych gwarantujemy świetną zabawę, możliwość zakupu produktów regionalnych, a na koniec wspólne ognisko!

 

III Przygodzickie Grzybobranie już wkrótce!

Serdecznie zapraszamy na III Przygodzickie Grzybobranie, które odbędzie się 17-go września w Restauracja Folwark Jeździecki Jurand w Przygodziczkach. Moc atrakcji czeka na wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniu, a w tegorocznym programie prócz tradycyjnego zbierania grzybów znalazły się takie aktywności jak wspólne gotowanie sosu grzybowego, warsztaty dla dzieci, czy ognisko. Nie może Was tam zabraknąć!
Bilety do nabycia on-line tutaj: kliknij i kup bilet lub stacjonarnie w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach. Pula biletów ograniczona!
 
 

Sprawdzona i nowa oferta GOK - drzwi otwarte!

DZIEŃ OTWARTY - ZAPISY NA ZAJĘCIA na rok szkolny 2022/2023!!!!
Już w przyszłą środę 14 WRZEŚNIA, w godzinach 17.00 - 19.00 w głównej sali GOK będą czekali instruktorzy poniższych zajęć i to właśnie u nich osobiście będzie można zapisać dzieci i młodzież!
ZAPRASZAMY!
 
 

II Festiwal Miodu w Przygodzicach

Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach oraz Biblioteka Publiczna Gminy Przygodzice serdecznie zapraszają na drugą edycję Festiwalu Miodu, który odbędzie się w niedzielę 4.09.2022 r.
Program wydarzenia obfituje zarówno w aktywności związane z tematyką pszczelarską, jak i działania artystyczne. Będzie można zobaczyć m.in. prezentację sprzętu pasiecznego, posłuchać konferencji prowadzonej przez Pana Marka Podlewskiego, uzupełnić zapasy miodu oraz produktów miodopochodnych, a także zjeść pyszne lody, czy ugasić pragnienie na stoisku z napojami.
O doznania artystyczne zadbają Zespół Pieśni i Tańca "Przygodzice", Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy", Kapela Koźlarska z Przygodzic, Zespół Śpiewaczy "Baryczanki" oraz Zespół Śpiewaczy "Czarnoleskie Nutki". Zaczynamy o godz. 10:00 na placu przy GOK-u na ulicy Wrocławskiej 52 w Przygodzicach.
Nie może Was tam zabraknąć!
 

OSP Przygodzice

osp przygodzice

 

Dane kontaktowe

ul. Wrocławska 52
63-421 Przygodzice

NIP: 622-23-98-087

Dyrektor: Robert Kaczmarek

Telefon/Fax: 62-592-70-11
e-mail: gokp@osw.pl

Urząd Gminy Przygodzice

logo-przygodzice

Odwiedziny

2827865
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Razem
6787
3025
11547
13914
2827865

Twoje IP: 3.238.199.4
Wednesday the 5th. Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach | 2013