Podkoziołek w Przygodzicach

Zapraszamy na zapusty, czyli tradycyjnego podkoziołka "na ludową nutę" do Przygodzic.

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na zajęcia różnych form tańca dla dzieci i młodziezy z terenu gminy Przygodzice.

Nowa oferta GOK-u

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne dla początkujących w każdym wieku. Dzięki nim nauczysz się w pełni korzystać z możliwości aparatu cyfrowego i poznasz tajniki fotografii klasycznej (ciemniowej). Poćwiczymy fotografowanie zarówno w plenerze, jak i w studio z wykorzystaniem lamp studyjnych. Finałem kursu będzie wystawa podsumowującą efekty naszej pracy.

Zmontuj film z komy to kurs dla tych, którzy posiadają smartfona i chcą robić filmy. Zaczniemy od indywidualnego pomysłu i pracy nad scenariuszem. Gdy już będzie gotowy przejdziemy do fazy zdjęciowej (przy użyciu smartfona). Ostatnim etapem będzie montaż nagranego materiału i uroczysta projekcja na dużym ekranie.

Zajęcia zimowe dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na zajęcia w okresie ferii zimowych. W tym roku proponujemy gry i zabawy, warsztaty fotograficzne oraz filmowe, a także wyjazd do aquaparku. Liczba miejsc ograniczona.

Koncert kolęd i pastorałek z pomocowym akcentem

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na przepiękny koncert kolęd i pastorałek sekcji artystycznych Gminnego Ośrodka Kultury oraz każdego z Państwa, kto w jakiejkolwiek formie przyczynił się do organizacji wydarzenia  charytatywnego "Mikołajkowy Prezent od Serca od Kubusia". Po koncercie odbędzie się odsłonięcie i przekazanie okolicznościowego czeku dla rodziny Kubusia Golca z Przygodzic! W tym dniu w ramach 101 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego odbędzie się także syboliczny bieg Sztafety Pokoleń.

Twoje IP: 18.232.51.247
Saturday the 18th. Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach | 2013