Nasze sale do wynajęcia
Zespołu Pieśni i Tańca "Przygodzice"
Zajęcia plastyczne oraz zajęcia z Rękodzieła Artystycznego
Gminne Studio Piosenki
Sekcja Gitary Klasycznej
Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy"
Taniec współczesny
Zumba
Kółko fotograficzne

Koncert Świąteczny GOK

Zapraszamy na Koncert Świąteczny w wykonaniu dzieci i młodzieży z Gminnego Studia Piosenki i Kapeli Boćki! Koncert transmitowany będzie także na fanpage GOK: @gokprzygodzice2

MotoMikołaje w Przygodzicach!

Zapraszamy na kolejne MotoMikołaje do Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach, gdzie oprócz zbiórki pieniędzy, loterii i licytacji dla potrzebujących podopiecznych Marcela i Jakuba, od godz. 10.00 odbędą się: akcja poboru krwi, rejestracja potencjalnych dawców szpiku, pokazy strażackie i atrakcje kulturalne. Motocyklowe Mikołaje przybędą do nas ok. godz. 12.00, więc będzie głośno i czerwono, a przede wszystkim pomocowo! W tym dniu wszyscy otwieramy Wielkie serduszka. Nie może Was zabraknąć!

 

Podpisano umowy o dofinansowanie!

Kolejne wspaniałe wieści z Doliny Baryczy!!!

Po tym, jak w maju br. pojawiły się wyniki oceny wniosków o powierzenie grantów w naborze 7/2020/G/DDOK/I, kilka dni temu zostały podpisane dwie umowy na zakup strojów i instrumentów na potrzeby naszych zespołów ludowych i kapeli, na łączną kwotę dofinansowania: 55.962,00 zł, co stanowi 100%, bez wkładu własnego!!!

Bardzo dziękujemy Radzie Gminnej Zrzeszenia LZS w Przygodzicach za duże wsparcie i rolę grantobiorcy oraz Stowarzyszeniu Partnerstwo dla Doliny Baryczy za pomysł dofinansowania zespołów, kapel i innych artystów z terenu Doliny Baryczy!!! Dziękujemy!!!

Podziękowania dla pracowników zaangażowanych w projekt, a przede wszystkim dla Pani kierownik sekcji GOK - Agaty Niedzielskiej, która wspólnie z dyrektorem Robertem Kaczmarkiem opracowała wnioski o dofinansowanie i pełni rolę koordynatora. Dziękujemy także, za wsparcie przy realizacji projektu pracowników GOK: Romana Gosławskiego, Leszka Łuczaka i Zenona Walczaka.

 

Konkurs na najciekawszą ozdobę choinkową

Zapraszamy do wzięcia udziału na najciekawszą ozdobę choinkową. Wiek uczestników jest dowolny! Konkurs przeznaczony jest do mieszkańców gminy Przygodzice. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone!

 

"Dolina Baryczy, której nie znacie"

Zapraszamy na wycieczkę przyrodniczo-historyczną połączoną z degustacją produktów lokalnych z Doliny Baryczy! Cena 90 zł od osoby i liczba miejsc ograniczona.

 

OSP Przygodzice

osp przygodzice

 

Dane kontaktowe

ul. Wrocławska 52
63-421 Przygodzice

NIP: 622-23-98-087

Dyrektor: Robert Kaczmarek

Telefon/Fax: 62-592-70-11
e-mail: gokp@osw.pl

Urząd Gminy Przygodzice

logo-przygodzice

Odwiedziny

2188387
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Razem
1783
1345
5575
1783
2188387

Twoje IP: 54.165.57.161
Wednesday the 1st. Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach | 2013