Podsumowanie I sezonu warsztatów fotograficznych

Już za nami pierwsze 4 miesiące intensywnej nauki i prac fotograficznych w terenie. Tysiące wykonanych zdjęć, dziesiątki godzin i niesamowita atmosfera towarzyszyły cotygodniowym warsztatom fotograficznym w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. Z radością jednak informujemy, że po wakacyjnej przerwie rusza drugi sezon kółka, będziemy dysponować lepszym sprzętem i wyposażeniem studyjnym, zorganizujemy więcej prac interaktywnych dla uczestników oraz włączymy do współpracy Bibliotekę Publiczną w Przygodzicach. Mamy nadzieję, że dotychczasowy skład kilkunastu osób nabierze ponownie sił do współpracy, ale również czekamy na nowe i chętne osoby! Wasz wiek i sprzęt jaki posiadacie są bez znaczenia! Mamy wszystko co trzeba by niemal w pełni sprostać Waszym oczekiwaniom! Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i Wasze poświęcenie wolnego czasu - zapraszamy na drugi sezon kółka fotograficznego już we wrześniu, więcej informacji na bieżąco na stronie internetowej www.gokprzygodzice.pl Kółko prowadzi Robert Kaczmarek oraz Krzysztof Kamzol.

20087

Twoje IP: 18.206.16.123