Nasze sale do wynajęcia
Zespołu Pieśni i Tańca "Przygodzice"
Zajęcia plastyczne oraz zajęcia z Rękodzieła Artystycznego
Gminne Studio Piosenki
Sekcja Gitary Klasycznej
Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy"
Taniec współczesny
Zumba
Kółko fotograficzne

Podsumowanie II sezonu warsztatów fotograficznych

Już za nami kolejne 4 miesiące intensywnej nauki i prac fotograficznych w studiu i w terenie. Setki wykonanych zdjęć, dziesiątki godzin i niesamowita atmosfera towarzyszyły cotygodniowym warsztatom fotograficznym w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach, które odbywają się w każdy piątek od godz. 17.30. Po wakacyjnej przerwie ruszył drugi sezon kółka. Obecnie dysponujemy lepszym sprzętem i wyposażeniem studyjnym. Dużo czasu poświęciliśmy trudnemu tematowi czasu naświetlania, przysłony i czułości ISO w studiu i w plenerze. Robiliśmy też sporo zdjęć nocnych. Mamy nadzieję, że dotychczasowy skład kilkunastu osób nabierze ponownie sił do współpracy, ale również czekamy na nowe i chętne osoby! Wasz wiek i sprzęt jaki posiadacie są bez znaczenia! Mamy wszystko, co trzeba by niemal w pełni sprostać Waszym oczekiwaniom! Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i Wasze poświęcenie wolnego czasu - zapraszamy na trzeci sezon kółka fotograficznego już od stycznia, więcej informacji na bieżąco na stronie internetowej www.gokprzygodzice.pl. Kółko prowadzą Robert Kaczmarek oraz Krzysztof Kamzol. Poniżej garstka wybranych zdjęć z warsztatów

Kółko fotograficzne - przerwa świąteczna

Spotkanie kółka fotograficznego, z uwagi na okres świąteczno-noworoczny, odbędzie się na początku przyszłego roku, o terminie poinformujemy wcześniej. Dodatkowo od następnego spotkania zajmiemy się filmowaniem więc odskoczymy nieco od dotychczasowych tematów. Pozdrawiamy!

Informacja dla uczestników

Zapraszamy na 4. spotkanie kółka fotograficznego już w najbliższy piątek 24 października o godz. 17:30

Podsumowanie I sezonu warsztatów fotograficznych

Już za nami pierwsze 4 miesiące intensywnej nauki i prac fotograficznych w terenie. Tysiące wykonanych zdjęć, dziesiątki godzin i niesamowita atmosfera towarzyszyły cotygodniowym warsztatom fotograficznym w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach. Z radością jednak informujemy, że po wakacyjnej przerwie rusza drugi sezon kółka, będziemy dysponować lepszym sprzętem i wyposażeniem studyjnym, zorganizujemy więcej prac interaktywnych dla uczestników oraz włączymy do współpracy Bibliotekę Publiczną w Przygodzicach. Mamy nadzieję, że dotychczasowy skład kilkunastu osób nabierze ponownie sił do współpracy, ale również czekamy na nowe i chętne osoby! Wasz wiek i sprzęt jaki posiadacie są bez znaczenia! Mamy wszystko co trzeba by niemal w pełni sprostać Waszym oczekiwaniom! Dziękujemy za spędzony wspólnie czas i Wasze poświęcenie wolnego czasu - zapraszamy na drugi sezon kółka fotograficznego już we wrześniu, więcej informacji na bieżąco na stronie internetowej www.gokprzygodzice.pl Kółko prowadzi Robert Kaczmarek oraz Krzysztof Kamzol.

OSP Przygodzice

osp przygodzice

 

Dane kontaktowe

ul. Wrocławska 52
63-421 Przygodzice

NIP: 622-23-98-087

Dyrektor: Robert Kaczmarek

Telefon/Fax: 62-592-70-11
e-mail: gokp@osw.pl

Urząd Gminy Przygodzice

logo-przygodzice

Odwiedziny

2950729
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Razem
1112
1507
6527
55347
2950729

Twoje IP: 34.229.119.176
Wednesday the 30th. Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach | 2013