Mikołajkowy Prezent od Serca po raz kolejny w GOK!

Kategoria: Wydarzenia
Opublikowano GOK Przygodzice

Kochani w imieniu Klubu HDK PCK "Warto Żyć dla Kogoś" Gminy Przygodzice, Fundacji oraz wszystkich jednostek, organizacji i firm, które widnieją na plakacie wydarzenia zapraszamy na kolejne bardzo ważne wydarzenie charytatywne, które po raz kolejny odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach.
W Mikołajki 06.12.2020 r. kładziemy wszystkie ręce na pokład, ponieważ w tym dniu pomagamy poprzez akcję poboru krwi i zbiórkę pieniędzy na chorego Marcela!
Nie moze Was zabraknąć w tym trudnym dla nas wszystkich okresie pandemii koronawirusa!
Nie ma przerwy w pomaganiu! Pandemia nie zmniejsza zapotrzebowania na krew, a wręcz przeciwnie. W związku z dyskwalifikacją określonej liczby dawców Twoja krew jest jeszcze bardziej potrzebna!!!
Bedą MotoMikołaje, będzie bezpiecznie i będziemy na Was czekać, na ludzi o Wielkich sercach!

Twoje IP: 35.173.35.159
Thursday the 21st. Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach | 2013