Nasze sale do wynajęcia
Zespołu Pieśni i Tańca "Przygodzice"
Zajęcia plastyczne oraz zajęcia z Rękodzieła Artystycznego
Gminne Studio Piosenki
Sekcja Gitary Klasycznej
Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy"
Taniec współczesny
Zumba
Kółko fotograficzne

Noc Świętojańska 2018

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na przepiękny obrzęd Nocy Świętojańskiej poprzedzony wspólnym pleceniem wianków, a także pokazem sztucznych ogni i wspaniałą zabawą taneczną już w najbliższą sobotę 23 czerwca do Antonina. Całe wydarzenie tradycyjnie odbędzie się na terenie Ośrodka Rekreacyjno-Wypoczynkowego "Lido". Nie może Was zabraknąć :) Szczegóły na plakacie :)

 

 

Ogólne rozporządzenie unijne o ochronie danych (RODO)

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Na podstawie Rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „Rozporządzeniem” informujemy, że:

 

1. Administratorem Państwa danych osobowych (dalej: Administrator) jest: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wrocławska 52, 63-421 Przygodzice  | REGON: 251430810; NIP: 622-23-98-087.

 

2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b-c i lit. f Rozporządzenia.


3. Prawnie uzasadnione interesy realizowane przez Gminny Ośrodek Kultury
w Przygodzicach polegają na oferowaniu klientom produktów i usług z zakresu szeroko rozumianej działalności kulturalnej oraz dzierżawy lub użyczenia świetlic wiejskich i terenów rekreacyjnych.

Przetwarzanie danych osobowych na potrzeby ww. produktów i usług mieści się w zakresie działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach, jednocześnie przetwarzanie danych jest niezbędne, aby instytucja mogła tworzyć i dostarczać swoim klientom takie produkty.
 

4. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane ręcznie oraz automatycznie  w celu dostarczania klientom i uczestnikom Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach kompleksowej informacji
w ramach oferowanych przez instytucję produktów i usług, jak również w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych.

 

5. Administrator przetwarza Pani/Pana dane osobowe w zakresie, w jakim są one udostępniane przez źródła publicznie dostępne.

 

6. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:

- żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych

- wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania

- przenoszenia danych

-wniesienia skargi do organu nadzorczego

- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

 

Więcej na temat praw przysługujących Pani/Panu w związku z przetwarzaniem przez DBMS sp.
z o.o.  Pani/Pana danych osobowych, jak również ewentualnych innych administracyjnych lub cywilnych środków ochrony prawnej, można przeczytać na stronie internetowej pod adresem: https://datamakesales.pl/rodo-czyli-rewolucja-w-ochronie-danych-osobowych/

 

Z powyższych praw można skorzystać poprzez:


- kontakt e-mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- kontakt przez stronę internetową: www.gokprzygodzice.pl 

- kontakt przez fanpage: https://www.facebook.com/gokprzygodzice

 

7. Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

 

 

Festyn majówkowy i akcja oddawania krwi w Przygodzicach!

W imieniu Rady Sołeckiej Sołectwa Przygodzice i wszystkich współorganizatorów zapraszamy całe rodziny na cykliczny już rodzinny festyn majówkowy, który tym razem w nieco innej odsłonie odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej w Przygodzicach. Nie zabraknie oczywiście występów "naszych" pociech, tych młodszych i tych starszych oraz wielu, wielu atrakcji.

W ten sam dzień w godz. od 10.00 do 14.00 na terenie szkoły podstawowej organizujemy wspaniałą akcję pt. "Oddaj krew w Majówkę" - Oddawanie krwi nie boli, a ratuje życie innych ludzi... 
Do akcji zapraszamy stałych krwiodawców, a także te osoby, które chcą spróbować oddać krew po raz pierwszy. Nie powinno również zabraknąć rodziców "naszych" pociech, ponieważ wydarzenie to odbędzie się w Szkole Podstawowej i poprzedzi popołudniową "Majówkę", festyn rodzinny i spotkanie absolwentów "naszej" szkoły. Zapraszamy z całego serca do wzięcia udziału w tej cyklicznej już w Przygodzicach i bardzo potrzebnej akcji!

Znamy finalistów "Złotego Mikrofonika"

W piątek 27 kwietnia w Przygodzicach odbyły się eliminacje do Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Grand Prix "Złoty Mikrofonik". W tej wokalnej "rywalizacji" wzięło udział 29 wokalistek i wokalistów z terenu gminy Przygodzice. Szanowne grono jury w składzie: Monika Walczak, Natalia Wojtczak, Katarzyna Regulska i Jakub Mikołajczak zakwalifikowało do finału 21 osób w trzech kategoriach wiekowych, które wykazały się najlepszym głosem, energią, wrażliwością i interpretacją wybranych piosenek. Już teraz zapraszamy wszystkich na WIELKI FINAŁ, który odbędzie się 11 maja br. w sali sportowej w Jankowie Przygodzkim. Tam oprócz zdolności wokalnych oceniane będą: 
a) dobór wyłącznie polskiego repertuaru (tekst i autor),
b) utwór dostosowany do wieku i możliwości wykonawczych uczestników,
c) wartości wychowawcze,
d) ogólny wyraz artystyczny i zaangażowanie: wizerunek, ruch sceniczny, oddanie klimatu piosenki,
e) autorski tekst prezentowanej piosenki.


ZAPRASZAMY NA WIELKI FINAŁ!

Szczegóły na fanpage GOK: https://www.facebook.com/gokprzygodzice

 

 

Uczestnicy eliminacji "Złotego Mikrofoniku"

Poniżej przedstawiamy listę uczestników zakwalifikowanych do pierwszego etapu (eliminacji) konkursu "Złoty Mikrofonik", który odbędzie się dnia 27.04.2018 r. od godziny 17.00 w budynku byłego Gimnazjum w Przygodzicach. (Występy odbędą się według list zamieszczonych poniżej). Podczas eliminacji zostanie wyłoniona grupa finałowa konkursu.

"Koncert Wiosenny"

Zapraszamy rodziców i całe rodziny oraz zainteresowanych mieszkańców na długo oczekiwany wokalno-instrumentalny "Koncert Wiosenny" w wykonaniu uczniów Gminnego Studia Piosenki i Sekcji Gitary Klasycznej GOK. Zapraszamy :)  Wstęp wolny :)

 

"ZŁOTY MIKROFONIK" 2018

Konkurs piosenki „Złoty Mikrofonik” ponownie czas zacząć!

Dziś oficjalnie rusza oczekiwana przez wszystkich kolejna edycja Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Grand Prix „Złoty Mikrofonik”. To kolejna okazja, by zaśpiewać i wygrać tę rywalizację wokalistów. Najpierw jednak rejestracja uczestników, tj. karta zgłoszeniowa oraz regulamin, z którym wszyscy uczestnicy muszą się zapoznać. Po raz kolejny wokaliści muszą zaprezentować tylko i wyłącznie polski repertuar! Zapraszamy do udziału wszystkich solistów mieszkających lub uczących się na terenie Gminy Przygodzice!

Do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIOWA - MIKROFONIK 2018

REGULAMIN - ZŁOTY MIKROFONIK 2018

 

 

Wielkie show w Finlandii, a teraz czas na Portugalię

W 2017 roku Zespół Pieśni i Tańca "Przygodzice" wziął udział w największym festiwalu twórczości ludowej w Europie o nazwie „Europeade", który odbył się w Finlandii. Był to drugi, po Szwecji, wyjazd zespołu na festiwal, gdzie młodzi tancerze godnie reprezentowali Gminę Przygodzice i Polskę! Wyjazd do Finlandii był ogromnym przedsięwzięciem organizacyjnym, ale to nic w stosunku do tegorocznego wyjazdu do Portugalii, do którego sama odległość 3 tyś. kilometrów, panujące tam temperatury i położenie powodują, że już teraz trwają intensywne przygotowania do tego wydarzenia. Trzymajmy więc kciuki za najdalszy w historii wyjazd zespołu, w jego 35-lecie działalności!

Wróćmy jeszcze na chwilę do wspomnień z Finlandii w galerii poniżej :)

Gramy na Ludowo z WOŚP!

Gramy wspólnie w Gminie Przygodzice i to na Ludowo! Tym razem spotykam się w Jankowie Przygodzkim. Kolejny, 26. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 14 stycznia 2018 r., a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Bądźmy tam razem, licytujmy i wspierajmy!

Zapraszamy do wspólnego kolędowania

Wójt Gminy Przygodzice – KRZYSZTOF RASIAK
Samorząd Gminy Przygodzice oraz

Proboszcz Parafii w Wysocku Wielkim ks. kan. Jerzy Kaniewski

zapraszają na wyjątkowy koncert KOLĘD I PASTORAŁEK

7 stycznia 2018 r. - Kościół Parafialny w Wysocku Wielkim - godz. 17.40

Wystąpi: MARZENA UGORNA oraz
Kamil Barański – instrumenty klawiszowe
Krzysztof Kawałko – gitara
Bartosz Mielczarek - gitara basowa, ukulele basowe
Maciej Gołyźniak - instrumenty perkusyjne
Justyna Meliszek – wiolonczela.

20-lecie Grupy Teatralnej "Łzy Feniksa"

Przegląd Kulturalny Doliny Baryczy i Estrada Folkloru

Zajęcia wakacyjne GOK

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach przy wsparciu Rady Gminnej Zrzeszenia LZS.

Noc Świętojańska w Antoninie

Występy barwnych zespołów folklorystycznych, obrzęd świętojański, taniec z ogniami, pokaz sztucznych ogni i zabawa do późnych godzin nocnych. Dodatkowo szukanie kwiatu paproci z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy :)

 

 

Gminny Dzień Dziecka i Przedszkolaka w Antoninie

Występy dzieci, animacje, pokazy taneczne, zabawy, malowanie twarzy, miasteczko rowerowe
i akademia rowerowa z wielkim show! Przez 3 godziny darmowe, dmuchane zamki i wiele innych atrakcji :) Wstęp wolny! Płatny tylko i wyłącznie parking samochodowy na terenie Ośrodka! Zapraszamy całe rodziny ze swoimi pociechami :)

Festyn majówkowy już w najbliższy weekend!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na wspaniały festyn majówkowy w ramach III Dni Ziemi Przygodzickiej To już w najbliższą sobotę, a od rana bardzo ważna dla nas wszystkich akcja oddawania krwi. Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia :)

"Złoty Mikrofonik" 2017

Ruszamy z promocją długo oczekiwanego przez wszystkich Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej o Grand Prix "Złoty Mikrofonik". Kolejna edycja tego muzycznego i wokalnego święta przed nami. Weź udział, zaśpiewaj i wygraj tę rywalizację. Rejestracja wymaga wypełnienia karty zgłoszeniowej oraz regulaminu. Ważne: prosimy pamiętać o tym, że każdy musi się z warunkami konkurs zapoznać i je zaakceptować. Zapraszamy do udziału wszystkich solistów mieszkających lub uczących się na terenie Gminy Przygodzice!

 

[POBIERZ] Karta zgłoszeniowa - Mikrofonik 2017

[POBIERZ] REGULAMIN "Złoty Mikrofonik" 2017

 

zoty mikrofonik 2017

 

.

"Betlejem polskie" w Przygodzicach

Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach zaprasza po raz ostatni w tym roku na widowisko jasełkowe Lucjana Rydla pt. „Betlejem Polskie", które cieszy się w naszej gminie bardzo dużym zainteresowaniem i oklaskiwane jest na stojąco, przez wszystkich, którzy swoją obecnością wspierają artystów. Ten wspaniały spektakl o głębokich przesłaniach religijnych i patriotycznych zostanie wystawiony w sali widowiskowo-tanecznej Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach, w niedzielę 29 stycznia 2017 roku o godzinie 16.00. Na scenie zaprezentuje się ponad 50 artystów zrzeszonych w Zespole Pieśni i Tańca „Przygodzice" oraz w Grupie Teatralnej „Łzy Feniksa", którzy wkładają w swój występ całe serca.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców parafii Przygodzice i terenów ościennych, którzy chcą przeżyć coś niecodziennego, a jednocześnie wesprzeć chorą mamę jednej z artystek.

                                                                                                                        Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

"Akademia Pana Kleksa" - musical sekcji GOK

Zakończeniem pierwszego semestru dzieci uczęszczających do Gminnego Studia Piosenki, na taniec współczesny oraz mix taneczny w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach jest projekt musicalu "Akademia Pana Kleksa". Dla młodszych lektura obowiązkowa, dla starszych powrót do dzieciństwa :) , przy okazji wspomożemy WOŚP - serdecznie zapraszamy! :) Wstęp wolny! Do zobaczenia!!! Sie ma!

 

"Betlejem polskie" w nowych odsłonach

Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach zaprasza na widowisko jasełkowe Lucjana Rydla pt. „Betlejem Polskie". Ten wspaniały spektakl artystyczny, religijny i patriotyczny zostanie wystawiony w sali wiejskiej w Topoli Wielkiej, w niedzielę 8 stycznia 2017 roku o godzinie 17.00. Na scenie zaprezentuje się ponad 50 artystów zrzeszonych w Zespole Pieśni i Tańca „Przygodzice" oraz w Grupie Teatralnej „Łzy Feniksa". Zapraszamy wszystkich mieszkańców parafii Janków Przygodzki i nie tylko. Wstęp wolny! Podczas spektaklu odbędzie się zbiórka pieniędzy dla chorej mamy!

Tradycyjny podkoziołek w Przygodzicach

Zapraszamy na tradycyjnego podkoziołka do Przygodzic. Te osoby, które uczestniczyły w tzw. Zapustach w poprzednich latach zachęcać nie musimy, ale informujemy, że zapisy na to wyjątkowe wydarzenie rozpoczną się 5 stycznia 2017 roku. Nie może Was zabraknąć :)

OSP Przygodzice

osp przygodzice

 

Dane kontaktowe

ul. Wrocławska 52
63-421 Przygodzice

NIP: 622-23-98-087

Dyrektor: Robert Kaczmarek

Telefon/Fax: 62-592-70-11
e-mail: gokp@osw.pl

Urząd Gminy Przygodzice

logo-przygodzice

Odwiedziny

441456
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Razem
875
209
1084
12987
441456

Twoje IP: 54.224.255.17
Monday the 25th. Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach | 2013