Nasze sale do wynajęcia
Zespołu Pieśni i Tańca "Przygodzice"
Zajęcia plastyczne oraz zajęcia z Rękodzieła Artystycznego
Gminne Studio Piosenki
Sekcja Gitary Klasycznej
Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy"
Taniec współczesny
Zumba
Kółko fotograficzne
genti-dama.com

Festyn Majówkowy 2016

Głównym punktem tegorocznego kulturalno-artystycznego Festynu Majówkowego był występ trzech rockowych zespołów - lokalnego No Way oraz przyjezdnych No Name Kids i No Name Joy. Gitarowe granie było przyjemną odmianą od zwykle występujących na tego typu imprezach "gwiazd" disco polo.

Oprócz wyżej wymienionych zespołów ważnym punktem był pokaz umiejętności naszych uczniów z Gminnego Studia Piosenki, Sekcji Gitary Klasycznej oraz Tańca Współczesnego i Mixu Tanecznego.Dodatkowo pokaz swoich umiejętności zaprezentowały dziewczyny prowadzące u nas zajęcia z Zumby.

Mieszkańcy naszej Gminy, którzy zdecydowali się spędzić popołudnie z nami, nie mogli narzekać na brak innych atrakcji. Były nimi między innymi: występy przedszkolaków, występy uczniów z ZS w Przygodzicach, loteria fantowa, przeloty paralotnią, dmuchany zamek dla dzieciaków, zrzuty cukierków i wiele innych. Całą imprezę poprowadził Robert Kaczmarek - dyrektor miejscowego GOK.

Ostatnim punktem programu był występ zespołu Balaton, który poderwał do tańca nawet najbardziej ociężałych.

Organizatorami "Majówki" w ramach II Dni Ziemi Przygodzickiej była Rada Sołecka Sołectwa Przygodzice, Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach i Gmina Przygodzice.

fot. Dawid Karwatka

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FreshJoomlaTemplates.com

OSP Przygodzice

osp przygodzice

 

Dane kontaktowe

ul. Wrocławska 52
63-421 Przygodzice

NIP: 622-23-98-087

Dyrektor: Robert Kaczmarek

Telefon/Fax: 62-592-70-11
e-mail: gokp@osw.pl

Urząd Gminy Przygodzice

logo-przygodzice

Odwiedziny

819919
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Razem
100
1030
2176
18446
819919

Twoje IP: 3.227.240.31
Tuesday the 15th. Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach | 2013