Nasze sale do wynajęcia
Zespołu Pieśni i Tańca "Przygodzice"
Zajęcia plastyczne oraz zajęcia z Rękodzieła Artystycznego
Gminne Studio Piosenki
Sekcja Gitary Klasycznej
Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy"
Taniec współczesny
Zumba
Kółko fotograficzne
genti-dama.com

"Oddaj krew w majówkę" - relacja video

W sobotę 21 maja na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach odbyła się wspaniała akcja pt. „Oddaj krew w Majówkę”, która poprzedzała festyn rodzinny dla wszystkich mieszkańców.

Ludzie o WIELKIM sercu oddali w Przygodzicach łącznie 18.450 ml krwi. Próby tej podjęło się aż 48 osób, lecz 7 z nich nie przeszło pozytywnych wyników badań Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, które w tym dniu postawiło w Przygodzicach swój ambulans.To wspaniały wynik jak na pierwszą tego typu akcję organizowaną przez GOK, przy współpracy z samorządem lokalnym i organizacjami pozarządowymi zajmującymi się tą tematyką.

Dziękujemy za wspaniałą współpracę dyrektorowi i pracownikom Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim, w ramach której osadzeni pomogli przygotować imprezę, a pracownicy bezinteresownie oddali krew.

Bezcenne w tym dniu była pomoc 20 wolontariuszy zrzeszonych w miejscowej grupie PaTPORT PRZYGODZICE, którymi kierował pomysłodawca wydarzenia i Honorowy Dawca Krwi – Robert Kaczmarek. Wszyscy, którzy w tym dniu oddali krew otrzymali z rąk organizatorów stały ekwiwalent, drobne upominki i koszulki z hasłami akcji.

Nie zapomnimy również o odważnej próbie oddania krwi, przez bliźniaczki z Ludwikowa – Natalię i Paulinę Gruchot, które w tym dniu ukończyły 18 lat. „Nieś pomoc, masz ją we krwi” – to hasło przewodnie towarzyszyło podczas trwania całej akcji, która przebiegła we wspaniałej atmosferze. Do zobaczenia za rok…

Relacja video --> https://youtu.be/ycGqxRqlagE


majowka-youtube link-w-opisie

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FreshJoomlaTemplates.com

OSP Przygodzice

osp przygodzice

 

Dane kontaktowe

ul. Wrocławska 52
63-421 Przygodzice

NIP: 622-23-98-087

Dyrektor: Robert Kaczmarek

Telefon/Fax: 62-592-70-11
e-mail: gokp@osw.pl

Urząd Gminy Przygodzice

logo-przygodzice

Odwiedziny

1362154
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Razem
906
2307
5532
25454
1362154

Twoje IP: 18.233.111.242
Tuesday the 11th. Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach | 2013