Nasze sale do wynajęcia
Zespołu Pieśni i Tańca "Przygodzice"
Zajęcia plastyczne oraz zajęcia z Rękodzieła Artystycznego
Gminne Studio Piosenki
Sekcja Gitary Klasycznej
Zespół Tańca Ludowego "Kosynierzy"
Taniec współczesny
Zumba
Kółko fotograficzne
genti-dama.com

WOŚP z mocnym akcentem w gminie Przygodzice

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Przygodzice organizowany przez miejscowy Gminny Ośrodek Kultury połączony został z koncertem zimowym i rozstrzygnięciem konkursu na najładniejsze drzewko bożonarodzeniowe. Kilkudziesięciu młodych wykonawców na scenie GOK-u, 280 niepowtarzalnych prac uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych przedstawiających tematykę konkursu: „Inspiracje bożonarodzeniowe – świąteczne drzewko” było wspaniałą dekoracją sali widowiskowej. W kategorii I-III klasa gimnazjum najlepszymi pracami mogą się pochwalić: Karina Kardaś – I miejsce, Paulina Młynarczyk – II miejsce, Julita Sierakowska – III miejsce, wyróżnienia: Michał Roga, Michał Wojtasik, Oliwia Maroszek, Katarzyna Kowalska; w kategorii IV-VI klasy szkoły podstawowej: Nikola Czekalska – I miejsce, Nadia Karolewska – II miejsce, Paweł Gorzyczka – III miejsce, wyróżnienia: Agata Tomczak, Tomasz Błażejeweski, Łukasz Zawidzki. Podtrzymując tradycję wylicytowano tylko jedno drzewko za niebagatelną kwotę 400 zł. Publiczność wypełniła salę po brzegi a wolontariusze wrócili z terenu z pełnymi puszkami. Nic dodać, nic ująć. Nie mamy jeszcze informacji ze sztabu powiatowego z Ostrowa Wielkopolskiego o zebranej kwocie na terenie gminy ale podamy ja zaraz jak otrzymamy takie informacje.

 

Dziękujemy za bardzo liczną obecność, wsparcie, hojność i tak liczny udział dzieci i młodzieży. Ponad 20 wolontariuszom za wielkie oddanie i pełne puszki. Pracownikom dziękuję za nieocenioną pomoc i wzorowe przygotowanie milusińskich oraz wystawę prac konkursowych. Mierzyliśmy wysoko a byliśmy jeszcze wyżej..! Siema!

fot. Dawid Karwatka

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FreshJoomlaTemplates.com

OSP Przygodzice

osp przygodzice

 

Dane kontaktowe

ul. Wrocławska 52
63-421 Przygodzice

NIP: 622-23-98-087

Dyrektor: Robert Kaczmarek

Telefon/Fax: 62-592-70-11
e-mail: gokp@osw.pl

Urząd Gminy Przygodzice

logo-przygodzice

Odwiedziny

1224800
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Razem
157
1754
8239
6712
1224800

Twoje IP: 18.204.227.117
Friday the 5th. Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach | 2013