genti-dama.com

GOK ma nowe logo

Na wniosek Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach Roberta Kaczmarka poczyniono prace związane z przygotowaniem nowego logo GOK. Spośród 9 propozycji została wybrana przez pracowników ośrodka i Wójta Gminy Przygodzice Krzysztofa Rasiaka ta wg nich najlepsza.

Nowe logo zbudowane jest z sygnetu oraz logotypu. Sygnet składa się z liter GOK czyli oficjalnego skrótu instytucji. W środkowej literze umieszczono zgrafizowaną głowę bociana białego (symbol ptaka pełniącego bardzo ważną funkcję w kulturze i folklorze, który jednocześnie, od wielu lat kojarzony jest z gminą Przygodzice, dzięki projektowi „Blisko bocianów”). Logotyp zawiera natomiast pełną nazwę jednostki.

Autorem nowego logo Gminnego Ośrodka Kultury w Przygodzicach jest mieszkaniec Jankowa Przygodzkiego Dawid Karwatka.

logo GOK P 650

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FreshJoomlaTemplates.com

Twoje IP: 18.204.227.117