genti-dama.com

Życie jest piosenką…

W piątek 27 listopada b.r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Przygodzicach wybrzmiał koncert uczniów Gminnego Studia Piosenki i Sekcji tańca współczesnego pt. „Życie jest Piosenką”
Był to koncert poświęcony trzem wybitnym polskim autorom tekstów piosenek: Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana i Marka Dudkiewicza. W koncercie zaśpiewano kilkanaście piosenek napisanych przez tych wybitnych autorów tekstu.
Na sali widowiskowej GOK zasiadło ponad 100 osób, z których większość to rodziny „naszych” uczestników. Całości towarzyszyła bardzo przyjazna atmosfera, a dzieci i młodzież nagrodzono nie tylko gromkimi brawami ale też słodkościami przekazanymi przez organizatorów.
Gminne Studio Piosenki prowadzi Marta Pawłowska a sekcję Tańca Współczesnego Marlena Mucha.

Fot. Dawid Karwatka

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FreshJoomlaTemplates.com

Twoje IP: 18.204.227.117